en
pl

Poradnik Hodowcy zaprasza do Poznania

Poradnik Hodowcy, specjalistyczne czasopismo dla hodowców gołębi pocztowych, to jeden z partnerów medialnych Targów Gołębi Pocztowych i Akcesoriów oraz wystawca, który zaprasza do pawilonu 6 na stoisko nr 70.

Poradnik Hodowcy, to profesjonalne czasopismo (miesięcznik), który w rzetelny i przystępny sposób prezentuje specjalistyczną wiedzę dla hodowców gołębi pocztowych. Co miesiąc średnio 68 stron z poradami, wskazówkami i gotowymi rozwiązaniami. Porady weterynarza, reportaże o hodowcach, odpowiedzi na pytania od hodowców - wszystko w przystępnej, zrozumiałej dla każdego formie.

Naszym priorytetem jest przekazywanie hodowcom gołębi czasopisma, które będzie zawierało wartościową wiedzę hodowlaną w profesjonalnej oprawie dziennikarskiej. Mamy szczęście, bo udało nam się stworzyć zespół redakcyjny z osób, które są ekspertami w różnych dziedzinach, które są niezbędne do wydawania czasopisma na profesjonalnym poziomie. W zespole Poradnika Hodowcy są dziennikarze, specjaliści od promocji i marketingu, informatycy i grafik. Wszystkich nas łączy pasja do gołębi pocztowych - większość z nas posiada własne hodowle.

Przez wszystkie lata wydawania Poradnika Hodowcy udało nam się zrealizować cele stawiane sobie przy planowaniu wprowadzenia na rynek nowego tytułu poświęconego hodowli gołębi pocztowych. Przez ten okres udowodniliśmy, że świeże podejście, innowacyjność oraz elastyczność we współpracy z hodowcami i firmami z branży może dać efekty w postaci produktu najwyższej jakości, jakim bez wątpienia jest Poradnik Hodowcy. W 2017r. nasz tytuł był najlepiej odbieranym i najwyżej ocenianym czasopismem poświęconym hodowli gołębi pocztowych w kraju (wg ankiety przeprowadzonej podczas 67. Ogólnopolskiej Wystawy Gołębi Pocztowych). Posiada ugruntowaną pozycję potwierdzoną stale rosnącą grupą czytelników, prenumeratorów oraz firm z nami współpracujących.

Oprócz tradycyjnej, papierowej formy nasze czasopismo posiada także stronę internetową pod adresem www.PoradnikHodowcy.pl, na której oprócz bieżących aktualności publikowane są m.in. materiały dodatkowe dla czytelników.

Wyraźnie chcielibyśmy podkreślić, że Poradnik Hodowcy ma charakter przewodnika dla hodowcy gołębi pocztowych na każdy miesiąc hodowlanego roku. Nasze artykuły zawierają wiele porad, wskazówek i gotowych rozwiązań. Piszemy m.in. o problemach zdrowotnych gołębi, programach hodowlanych Mistrzów, błędach i problemach w hodowli, prawidłowej budowie gołębnika, udzielamy wskazówek, odpowiadamy na pytania.

 

Poradnik Hodowcy
os. Konstytucji 3 Maja 10F/82
67-100 Nowa Sól

 

www.PoradnikHodowcy.pl
tel. +48 536 232 300
e-mail: redakcja@poradnikhodowcy.pl

 

 

 

2018-12-18