en
pl

Minął pierwszy dzień targów

Sprawdźmy co wydarzyło się pierwszego dnia podczas trwającej Olimpiady Gołębi Pocztowych oraz Targów Gołębi Pocztowych i Akcesoriów

W dniu dzisiejszym na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich o godzinie 10:00 nastąpiło uroczyste otwarcie Olimpiady Gołębi Pocztowych oraz Targów Gołębi Pocztowych i Akcesoriów w Poznaniu. Targi oraz Olimpiadę otworzył Jan Kawaler prezydent Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych. Wśród zgromadzonych gości byli członkowie stowarzyszeń, hodowcy a także goście z zagranicy. Po symbolicznym odpaleniu olimpijskiego znicza i oficjalnym przecięciu wstęgi, Olimpiada Gołębi Pocztowych oraz  Targi Gołębi Pocztowych i Akcesoriów zostały oficjalnie otwarte.

Podczas dzisiejszego dnia, hodowcy sprawdzili nowości przygotowane przez wystawców, obserwowali olimpijskie okazy a także dokonali pierwszych zakupów. Na przygotowanych stoiskach zwiedzający zasięgnęli informacji o produktach a także porozmawiali z innymi hodowcami na tematy związane z branżą. Z niecierpliwością czekamy na jutrzejszy dzień, który będzie kolejną okazją do tego, aby spotkać się z firmami, z którymi nie udało się porozmawiać dzisiaj.

 

dsc_0027-35.JPG dsc_0027-90.JPG

dsc_0299.JPG

 

Zapraszamy jutro w godz. 8.00-18.00


Zachęcamy do zapoznania się z programem wydarzenia

 

button_program.png

 

Przypominamy o możliwości zakupu biletu oraz karty wjazdu


button_kup-bilet.png

2019-01-25