en
pl

Co ciekawego w programie wydarzeń?

W sobotę, 26 stycznia, w czasie XXXVI Olimpiady Gołębi Pocztowych i Targów Gołębi Pocztowych i Akcesoriów, odbędą się bardzo interesujące prelekcje, których organizatorem jest Centrum Zdrowia Gołębi Vet Animal.

O problemach grzybicznych w hodowli gołębi pocztowych i ptaków ozdobnych opowie Tony Oranje, światowej klasy specjalista chorób gołębi, właściciel kliniki weterynaryjnej dla ptaków zlokalizowanej w Zelhem oraz firm Avimedical i Topet specjalizujących się w kategorii leków i produktów dla gołębi.

Drugą prelekcję poprowadzą wspólnie lek. wet. Ryszard Chorąży i lek. wet. Mariusz Krawczyński oraz hodowca Maciej Włudzik. Prelegenci odpowiedzą na pytanie, w jakich sytuacjach stosować produkty ziołowe, a kiedy należy sięgnąć już po leki. Podpowiedzą również, jak osiągnąć sukces lotowy.

 

26 stycznia 2019 r. godz. 14.00, sala H, paw. 7

1. „Problemy grzybicze w hodowli gołębi pocztowych i ptaków ozdobnych”

Prelegent: Tony Oranje (Holandia), światowej klasy specjalista chorób gołębi, właściciel kliniki weterynaryjnej dla ptaków w Zelhem oraz firm Avimedical i Topet specjalizujących się w lekach i produktach dla gołębi

Organizator: Centrum Zdrowia Gołębi VET-ANIMAL

vet_animal.png

2. „Kiedy stosować produkty ziołowe, a kiedy konieczny jest lek – czyli jak osiągnąć sukces lotowy”

Prelegencji: lek. wet. Ryszard Chorąży, lek. wet. Mariusz Krawczyński, hodowca Maciej Włudzik

Organizator: Centrum Zdrowia Gołębi VET-ANIMAL

vet_animal.png

SPRAWDŹ PROGRAM WYDARZEŃ >>>

2018-12-23